wesela-sale

Nasze Sale Weselne

Zobacz w galerii –>>

Dysponujemy 3 dużymi Salami Weselnymi oraz jedną małą salą na mniejsze, kameralne uroczystości w tym małe uroczystości weselne.

1. Sala Witrażowa i Sala Herbowa w Zamku Zawiszy Czarnego: mogąca pomieścić w sumie do 240 gości.

Są to dwie połączone ze sobą Sale w formie Atrium i Antresoli. Z górnej sali nazywanej „Salą Witrażową” (zbudowanej w formie antresoli) można obserwować to, co dzieje się na dolnej sali, – „Sali Herbowej”. Każda z wymienionych Sal może pomieścić do 120 Gości (dwie Sale do 240).
Sale połączone są schodami. Urządzone zostały w stylu późnośredniowiecznym i rycerskim. Wyposażone są w szereg unikalnych eksponatów, replik i zbroi. Szczególnie interesujące są przepiękne witraże.

2. „Sala Książęca” w Nowej Zbrojowni: może pomieścić do 200 gości

Sala wyposażona jest w zbroje oraz broń z epoki średniowiecza. Swoim stylem nawiązuje do tej epoki.

3. „Sala Rycerska” w Dworku Łowieckim: może pomieścić do 30 gości

Sala urządzona jest w stylu myśliwsko-łowieckim oraz w nawiązaniu do tematyki rycerskiej. Wyposażona jest w oryginalne trofea myśliwskie oraz w podobne eksponaty o tematyce myśliwskiej i rycerskiej. Dysponujemy również dodatkowo pięknymi zadaszonymi altanami w plenerze, z których największa może pomieścić do 80 osób. Altany przystosowane są kompletnie do organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, w tym Przyjęć Weselnych (tylko w sezonie letnim).