wesela-dlaczego

Szanowni Państwo Młodzi,

nie będziemy nikogo z Państwa przekonywać do tego, że Ślub i Wesele to najważniejsza Uroczystość w życiu dwojga ludzi, którzy zapragnęli wspólnie spędzić resztę życia. Jest to oczywista prawda. Dlatego też niezmiernie istotny jest wybór takiego miejsca Uroczystości Weselnej, które spełni wszystkie oczekiwania Pary Młodej oraz zaproszonych Gości. Ośmielamy się stwierdzić, że wybierając nasz Ośrodek i Restaurację „Dwór Zawiszy” dokonujecie Państwo dobrego wyboru. Mówiąc o dobrym wyborze mamy na myśli szczególną i nie powtarzalną atmosferę i ambiente tego miejsca, wysoki standard wnętrz jak i oferowanych usług oraz doskonałą kuchnię. Oprócz samych Sal Weselnych do Państwa dyspozycji pozostaje wielohektarowy teren parkowy, w tym własny las, gdzie znajdziecie Państwo altany, stawy, oczka wodne oraz inne zaciszne miejsca na łonie pięknej natury. W sezonie letnim nasi Goście Weselni mogą korzystać z basenu zewnętrznego, całorocznie z saun, SPA oraz z basenu wewnętrznego. Nasz dziedziniec w Zamku „Dwór Zawiszy” natchnie Was niezwykłą atmosferą z epoki późnego średniowiecza, pełną mistycyzmu i tajemniczości.

Para Młoda cieszy się u nas szczególnymi względami. Dla niej mamy przygotowany nie odpłatny osobny i specjalnie udekorowany Apartament (o łącznej pow. 100m2) ze zmysłową sypialnią, z dużą łazienką i pięknym dużym tarasem. Para młodych mieszka nie odpłatnie w dzień Wesela oraz w dniu Poprawin. Na życzenie Pary Młodej śniadanie podajemy do pokoju.

Nowożeńców zapraszamy na nieodpłatną romantyczną kolację w dniu I Rocznicy Ślubu.

To, co wyróżnia nas również między innymi od innych Organizatorów Weselnych, to fakt, że w cenie wybranego „Menu Weselnego” oferujemy tzw. „Standardowy” wystrój Sali Weselnej” jaki i Apartamentu Państwa Młodych. (patrz: Zakładka Wystrój i Dekoracje)

Członkowie Zespołu Muzycznego, DJ, Fotograf/Kamerzysta, Wodzirej korzystają ze specjalnych zniżek w Menu Weselnym.

Oferujemy oprócz tego wiele innych promocji oraz udogodnień tak dla Pary Młodej, jak i dla zaproszonych Gości Weselnych. Aby się o tym przekonać, odsyłamy również do innych zakładek, takich jak: „Ślub w Plenerze”, Wystrój i Dekoracje”, „Wesele; -Opcje i Świadczenia Dodatkowe”, „Nasze Sale Weselne”.

Przez cały okres przygotowań przedweselnych oraz w trakcie samej uroczystości służymy Państwu poradą, pomysłem oraz każdym wsparciem mającym na celu jak najlepsze uczczenie tej wspaniałej chwili. Na życzenie możemy zaoferować i przygotować również tzw. „Wesele Tematyczne”, przeprowadzone np. w stylizacji „Średniowieczno-Rycerskiej”, przy udziale koni, zaprzęgów, rycerzy oraz z wykorzystaniem pięknych strojów historycznych, zbroi i innych eksponatów z tamtej epoki.

Pozostajemy zawsze do Państwa usług.

Drużyna „Dworu Zawiszy”