O nas

 

O nas

Zobacz powitanie Zawiszy Czarnego

Jesteśmy doświadczoną, solidną oraz sympatyczną Drużyną Zawiszy i staramy się jak najlepiej wykonywać naszą Misję w myśl zasady : „na naszych słowach i czynach polegaj jak na Zawiszy”. Duch Zawiszy jest z nami, a więc nie możemy go zawieść.

Naszym priorytetem jest stała troska o komfort i dobre samopoczucie naszych gości, którym pragniemy zapewnić wypoczynek na najwyższym poziomie.

Założyliśmy Dwór Zawiszy z kilku powodów. Oprócz oczywistych celów komercyjnych, również z powodu autentycznej Idei oraz Misji przybliżenia naszym Gościom pewnych pięknych wartości z naszej oraz z europejskiej historii – wartości, które w dzisiejszej dobie niestety, ale zdają się dewaluować i powoli zanikać. W tym celu nawiązujemy do pięknych tradycji Europejskiego Średniowiecza i to nie tylko w stylizacji i wystroju budynków oraz pomieszczeń, ale również w naszym podejściu do Gości rozumianym jako „służba dla ludzi”, którą to Misję staramy się wyrazić w odpowiednim nastroju i estetyce naszych „wnętrz”, w solidności naszych działań, w empatii oraz w perfekcji świadczenia usług. Jest to szczególnie ważne w obecnych – politycznie i gospodarczo nie łatwych czasach, w których Europa, i siłą rzeczy Polska, zatraca nie zauważalnie i skrycie swoją tożsamość i swoje wartości.

„Dwór Zawiszy” zmienił w tym roku prawie całkowicie swoje oblicze; powstały nowe miejsca noclegowe, restauracje, baseny i inne dodatkowe atrakcje. Nie oznacza to, że osiedliśmy na laurach.  Jesteśmy w stałym rozwoju; poszerzamy spektrum atrakcji, zwiększamy ilość miejsc noclegowych, nie przerwanie inwestujemy – nie tylko w trwałą substancję budowlaną i techniczną, ale również w nas samych, w celu polepszenia jakości naszych usług. Z tego też względu prosimy o wyrozumiałość w przypadkach, gdyby nie wszystko było po Państwa myśli.

Jesteśmy elastyczni i pokorni w działaniu oraz otwarci na konstruktywną krytykę. Z tego też względu będziemy wdzięczni i otwarci na wszelkie uwagi oraz propozycje z Państwa strony mające na celu ulepszenie naszej oferty.

Natura, spokój i piękno naszych okolic umożliwią Państwu doskonały relaks i wypoczynek.

Zapraszamy i życzymy wspaniałych wrażeń oraz miłego pobytu w naszych progach

                                                                                                                            Z poważaniem

                                                                                                                    Drużyna „Dworu Zawiszy”

Arrow
Arrow
Nasza Drużyna: Rycerze i Damy "Dworu Zawiszy" (rekonstrukcje, dawne tańce i rzemiosło, sztuki walki)
Slider